Anahata | Yoga
1560
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1560,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Новости

О нас

Слово Анахата на санскрите означает: нетронутая, неуязвимая, непобеждённая, непревзойдённая.

 

Анахата – это сердечная чакра, которая состоит из двух элементов: сознания (ума), которое непрерывно совершенствуется, и совести.

 

Анахата – это эмоциональный центр тонкого тела. Эта чакра – как „центральный пульт” для всех отношений с людьми, природой, животными. Она же корень всех кармических взаимосвязей, причин и следствий. Анахата связана также с любовью, состраданием и милосердием, с глубокими личными чувствами.

 

Анахата осуществляет способность принимать решения вне границ кармы. Анахата– принимай решения, следуя голосу своего сердца, опираясь на высшие силы..

Виды занятий

ДЛЯ НАЧИНАЮЩИХ

Āsanu prakse jau pašās pirmajās nodarbībās izstiepj ķermeni, atbrīvo un trenē muskuļus un locītavas. Ķermenī rodas brīvības sajūta, krūšukurvis atveras, elpošana kļūst vienmērīgāka, dziļāka un vairāk apzināta. Tiek apgūtas stāvošās, sēdošās, apgrieztās un sagrieztās āsanas (vingrinājumi). Sākot ar vienkāršiem vingrinājumiem (stāvošām āsanām), pamazām tiek iepazīts savs ķermenis un tā iespējas. Tiek izmantoti palīglīdzekļi, lai vingrinājumu kvalitāte būtu pēc iespējas augstākā.

Iesācēji ir mūsu varoņi!

ПРАКТИКУЮЩИМ

Sarežģītāku āsanu apgūšana, ilgāka laika pavadīšanā āsanā, apzināts darbas ar sevi: āsanu rūpīga izlīdzināšana, iekšējās enerģijas plūsmas regulēšana un pranajama (elpošana). Kad mainās ķermenis un elpošana, izmainās arī prāts. Mūsu uzmanība prakses laikā iekļauj visas ķermeņa daļas; mēs sajūtam, kā tās darbojas, tādējādi prāts kļūst koncentrēts un mierīgs.

 

Pieredze rada spēku!

СЕНЬОРАМ

Nodarboties ar jogu nekad nav par vēlu – jo cilvēks vecāks, jo lielāku labumu viņš gūst jau pirmajās nodarbībās. Joga aizkavē novecošanas procesus, atbrīvo no stīvuma un vārguma sajūtas. Pusmūža ļaudīm ir nepieciešami ne tikai parasti fiziski vingrinājumi, bet apzināta, nemehāniska prakse, kas ietekmē personību kopumā – ķermeni, prātu un garu. Jogas vingrinājumi tiek izpildīti lēnāk un saudzīgāk, ķermeni un locītavas iekustinot pamazām.

Un dzīve iegūst citas krāsas!

ДЛЯ ЖЕНЩИН

Sievietei ir jābūt mierīgai un līdzsvarotai, joga ir veids, kā to sasniegt. Nodarbībās tiek strādāts uz reproduktīvo un endokrīno sistēmu. Praktizējot attiecīgās āsanas, ķermenī tiek regulēta hormonu izstrāde un sievietes pašsajūta uzlabojas. Īpašs uzsvars tiek likts uz apgrieztām pozām, kuras tiek praktizētas ilgāk, tādējādi iegūstot maksimālu efektu no tām.

Mīlestība ir katrā sievietē tikai ir jānoņem šķēršļi, kuri neļauj tai izpausties!

MIX ГРУППА

Tiek praktizētas gan vieglākas, gan sarežģītākas āsanas. Piemērota iesācējiem, kuri jau kādu laiku ir nodarbojušies ar jogu, kā arī praktizējošiem, kuri vēlas mazliet vieglāku slodzi. Kad mainās ķermenis un elpošana, izmainās arī prāts. Mūsu uzmanība prakses laikā iekļauj visas ķermeņa daļas; mēs sajūtam, kā tās darbojas, tādējādi prāts kļūst koncentrēts un mierīgs.

Jogas prakse ir ceļojums, kas sākas ķermenī un ved pie dvēseles!

СЕМИНАРОВ

­2017/18.gada plānotu semināru grafiks
Jogas skolā Anahata viesosies pasaules slaveni pasniedzēji.

Мастеркласс

Jogas skola ­Anahata regulāri rīko meistarklases un izbraukuma seminārus

Лекции

Stāsts par jogas jostu – no Narasimhana līdz Dakšinamurti
Pēdējā ”Yoga Rahasya” izdevumā bija raksts par jogu Narasimhanu, un mums, Ajengāra jogas mācekļiem, bija aizraujoši ieraudzīt, ka kādā atveidojumā Kungs Višnu attēlots sēžam jogas pozā ar jostu ap kājām. Tiek uzskatīts, ka šīm skulptūrām ir vismaz 400 gadu. Lasi vairāk RAKSTI sadaļā

Pēdēja B.K.S. Iyengar intervija, kura ierakstīta īsi pirms Gurudži nāves. Skaties  ŠEIT

Преподаватели

Tamara Bujanova

Тамара Буянова

„Joga ir klusējošs dialogs ar sevi, sevis terapija. Jo veselāks kļūsti, jo harmoniskāka kļūst vide ap tevi.”  

Ludmila Iļjina

Людмила Ильина

„Самое важное в занятиях йогой – не техника дыхания, знание асан или гибкость суставов. Самое важное – это расстелить коврик и начать заниматься.”
Б.К.С. Айенгар 

Irina Zeme

Ирина Земе

„Vissvarīgākais, ko cilvēks var izdarīt, ir ne jau pārmainīt pasauli, bet gan sevi.”

Imants Ziedonis

Ieva Tolmane

Ева Толмане

„Katrai jogas āsanai ir skaista, eleganta un pat gracioza forma, kas iemieso fantastisku spēku, tādējādi padarot cilvēku tik stipru kā dimants un reizē tik maigu kā zieds.”

see the world differently

Роман Фомичёв

“Katra nodarbība, būtu tā personīga vai grupas – ir ceļojums, kura galapunkts ir nezināms brīdī, kad tu nostājies uz paklāja…”

Магазин

cup

Аюрведические чаи

Разные настроения

более

mason-jars2

Аюрведические препараты

Для красоты и здоровья

более

mat

Инвентарь

Эффективность

более

pukka